Bezpiecznie, Komfortowo, Opłacalnie – wynajem Szalunków Systemowych

0
453
- reklama -

Przed Tobą budowa ścian żelbetowych lub stropów żelbetowych i zastanawiasz się jakie szalunki będą najlepszym rozwiązaniem? Nie trać czasu na samodzielne wykonanie konstrukcji szalunkowej i zdecyduj się na wynajem profesjonalnych Szalunków Systemowych. W ten sposób uzyskasz wysokiej jakości konstrukcję szalunkową, która sprawi, że betonowe ściany lub stropy będą równe, gładkie, a do tego bardzo estetyczne. Dzięki temu możesz stworzyć naturalną i surową betonową ścianę „architektoniczną” bez konieczności tynkowania. U nas wypożyczysz również wysokiej jakości sprzęt budowlany.

Wykorzystanie systemu szalunków ściennych pozwala na nadanie odpowiedniego kształtu mieszance betonowej. Warto zdecydować się na produkty o jak najlepszych parametrach, gdyż umożliwiają one zastyganie betonu bez ryzyka powstania nieestetycznych wycieków.
Wynajem szalunków ma wiele zalet: wykonanie z trwałych materiałów, szybki i łatwy montaż, uniwersalność, adekwatna cena oraz możliwość uzyskania estetycznego efektu. Nasze szalunki ścienne są trwałe, a więc i bezpieczne, zastosowano w nich technologie, aby maksymalnie przyspieszyć ich montaż, można je dostosować do rozmiaru i zmieniać rodzaj płyty. Co ważne z ekonomicznego punktu widzenia – wynajem najczęściej okazuje się bardziej atrakcyjną alternatywą niż jego samodzielne budowanie np. z drewnianych desek.

W naszej ofercie znajduje się również wynajem szalunków stropowych. Decydując się na wypożyczenie, oszczędzacie czas, ponieważ samodzielne tworzenie deskowania stropowego bywa czasochłonnym i żmudnym zajęciem. Nasze szalunku stropowe cechuje łatwość w montażu i demontażu, doskonała stabilność oraz estetyczny efekt końcowy. W czasach, gdy coraz większą popularność zyskuje surowy beton zastosowanie systemowych szalunków stropowych do wynajęcia pomoże w uzyskaniu idealnej powierzchni wyrobów betonowych. Ponadto przy deskowaniu stropowym niezwykle istotna jest stabilna konstrukcja. W naszych systemowych szalunkach są zastosowane specjalne stojaki trójnożne, które pozwalają na bezpieczne umieszczenie podpór pod dowolnym kątem.

- reklama -

Warto zwrócić jeszcze uwagę na oszczędność pieniędzy. Wciąż dość powszechny jest pogląd, że najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem przy deskowaniu jest zrobienie swojego własne szalunku. Niekoniecznie to stwierdzenie może być zgodne z prawdą. Dlaczego? Otóż należy wziąć pod uwagę najpierw koszt materiałów, które należy kupić do wykonania deskowania. Do tego dochodzi czas spędzony na poszukiwaniu ich i zamówieniu, lub – co gorsza – samodzielnym przywiezieniu. Ponadto należy również przeliczyć godziny, które Ty lub Twój pracownik przeznaczyliście na wykonanie szalunku. Dlatego zdecydowanie bardziej opłacalnym jest wynajem szalunków stropowych.

ul. Św. Jadwigi Śląskiej 119
34-300 Sienna
tel. 889 082 545
eluxtech.pl