MONCZICZI miejsce przyjazne dzieciom

0
1244
fot. arch. Moncziczi
- reklama -

MonCziCzi odkryłam przypadkiem, wracając na trochę zapomniane bielskie szlaki. Gdy otwarto w Bielsku galerie, wiele sklepów na głównym trakcie handlowym zostało zamkniętych. Dziś mam wrażenie, że wreszcie wraca tam życie. Pojawiają się nowe kafejki, pracownie, sklepy, których nie znajdziemy w galeriach. Właśnie tam, na ulicy 11 Listopada, ku swojej radości, odkryłam wyjątkowy butik z produktami dla mamy i dziecka. Do tej pory mogłam je oglądać tylko w internecie. Należę do tych, którzy wolą zobaczyć i dotknąć przed zakupem. Tak już mam. Oglądanie, wybieranie, porównywanie, sprawia mi radość, zwłaszcza jeśli są to rzeczy dla maluszka. Tutaj miałam w zasięgu ręki produkty, które od dawna chciałam zobaczyć i kupić. W jednym miejscu marki znane i nieznane, co ważne wszystkie sprawdzone przez przez Kasię i Sebastiana, właścicieli butiku MonCziCzi przy ul. 11 Listopada 60-62 i jednocześnie sklepu internetowego.

Ich przygoda z dziecięcą krainą zaczęła się, gdy na świecie pojawił się Kubuś. Okazało się, że szukanie dobrych produktów, które byłyby jednocześnie ekologiczne i edukacyjne, pobudzające wyobraźnię i kreatywność, a przy tym dostarczające świetnej zabawy dzieciom to wcale nie taka prosta sprawa. Poszukiwanie wyjątkowych produktów dla siebie i synka, zaowocowało powstaniem sklepu internetowego i butiku, który stale się rozrasta. Dosłownie, bo oferta sklepu nieustannie się powiększa o nowe marki i produkty. Co ważne, nie są to rzeczy przypadkowe, ale starannie wybrane i wyselekcjonowane w trosce o wszechstronny rozwój dzieci.

Co znajdziemy w sklepie? Właściwie wszystko, począwszy od wyprawki dla niemowląt i rzeczy potrzebnych mamie, przez mebelki i akcesoria do dziecięcych pokoi aż po bogatą ofertę zabawek. Wśród nich zabawki dla niemowlaków, edukacyjne, magnetyczne, zabawki do piasku i do kąpieli, sortery, przebijaki, piramidy, instrumenty muzyczne, puzzle, układanki, jeździki, pchacze, bujaki, rowerki, przytulanki, maty edukacyjne, lalki, wózeczki, klocki … Lista jest bardzo długa, po szczegóły odsyłam na www.moncziczi.pl

To, co szczególnie sobie cenię u Kasi i Sebastiana to pasja oparta na wiedzy, którą chętnie się dzielą. Jestem pewna, że odwiedzając sklep będziecie usatysfakcjonowani, nawet jeśli wyjdziecie z niego z … pustymi rękami. Tak, wiem co piszę :). Zdarzyło się, że chciałam kupić coś dla dziecka i byłam przekonana, że to dobra decyzja. Okazało się jednak, że byłam w błędzie. Sebastian przekonał mnie, że nie będzie to dobry zakup i radził przemyśleć decyzję, a na pewno ją odroczyć. Istotne jest bowiem, aby wybierać zabawki dostosowane do poziomu dziecka, jego wieku i ogólnego rozwoju. Kupując rzeczy tylko dlatego, że nam się podobają, zrobimy przyjemność sobie a nie dziecku, a to ono ma cieszyć się nową zabawką. Niby oczywiste, a wcale nie takie proste.

- reklama -

Jeśli szukacie prezentu dla dzieci, czy chcecie zrobić zakupy dla zaprzyjaźnionej mamy a nie jesteście pewni, co jej sprezentować, w MonCziCzi wszystko się wyjaśni. W ostateczności doskonałym rozwiązaniem jest spersonalizowana karta upominkowa na zakupy, którą sklep wyśle pod wskazany adres.

Moncziczi
Butik dla Mamy i Malucha
ul. 11 Listopada 60- 62
Pasaż pod Orłem
Bielsko-Biała
www.moncziczi.pl