Szef kuchni poleca!

0
1046
- reklama -

Łucja Szuster, Halina Wania

Restauracja Kacze Pióro położona w bezpośrednim sąsiedztwie stacji benzynowej BP w Drogomyślu, na trasie DK 81 popularnie zwanej Wiślanką, zaskakuje nie tylko swoją nowoczesną aranżacją wnętrza, ale przede wszystkim doskonałą kuchnią. 

Jest to idealne miejsce na rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi, krótki odpoczynek w podróży, jak również kameralne imprezy okolicznościowe czy romantyczną kolację przy blasku świec i lampce dobrego wina.

Nawiązując do nazwy specjalnością restauracji jest pieczona kaczka z chrupiącą skórką w orientalnych przyprawach: kardamonie, cynamonie, goździkach, anyżu… Na życzenie gości serwowana jest  w trzech różnych sosach do wyboru: malajskim (na zdjęciu powyżej), bogatym w warzywa, owoce, grzyby mun oraz imbir, słodko-kwaśnym oraz pikantnym curry po hindusku z warzywami. 

- reklama -

Kaczka przygotowywana jest bardzo starannie z zachowaniem tradycyjnych wietnamskich receptur. Do kaczki polecane są dodatki w zależności od upodobań: ryż biały, zapiekany ryż z warzywami, frytki czosnkowe na maśle czy surówka słodko – kwaśna z białej kapusty. 

Restauracja serwuje nie tylko aromatyczne dania kuchni orientalnej, ale również tradycyjną kuchnię polską, którą poleca z powodzeniem od 20 lat. 

Kacze Pióro gwarantuje miłą rodzinną atmosferę oraz życzliwą i  uśmiechniętą obsługę. Posiada również udogodnienia dla osób niepełnosprawnych tzn. miejsce parkingowe, podjazd i przystosowane toalety.

Serdecznie zapraszamy

Restauracja Kacze Pióro
Drogomyśl
Wiślańska 41
tel. 33 488 00 22