WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

0
24
fot. arch. Spot
- reklama -

GMINA BRENNA

Wójt – Jerzy Pilch

Skład Rady Gminy Brenna: 15 mandatów dla KWW Wspólny Cel

- reklama -

GAWLAS Zdzisław
GAŃCZARCZYK-DEC Gabriela
STAŚ Krzysztof
JANASIK Marcin
GŁÓWCZAK Ryszard
MYŚLIWIEC Magdalena
KŁÓSKO Artur
GREŃ Seweryn
HUBCZYK Elżbieta
GREŃ Małgorzata
ŻYŁKA Krystian
STAŚ Jan
MAJEWSKA Łucja
GREŃ Dominik
FERFECKI Józef

 

GMINA CHYBIE

Wójt – Janusz Żydek

Skład Rady Gminy Chybie:
KW Prawo i Sprawiedliwość – 11 mandatów,
KWW „Mała Ojczyzna Chybie” – 4 mandaty

WALECZEK Janusz
PISAREK Maria
WĘGORZ Marek
SZCZYPKA Jan
KRZEMPEK Krzysztof
NOWROTEK Ireneusz
ŻERDKA Krzysztof Żerdka
WÓJCIKIEWICZ Wiesław
SOBOSZEK Sławomir
OCHODEK Grzegorz
ŚMIEJA Artur
JANUSZ Mirosław
GMUZDEK Piotr
PUCHALIK Marcin
CIUPKA Wojciech

GMINA DĘBOWIEC

Wójt – Tomasz Branny

Skład Rady Gminy Dębowiec:
KWW Rozwój i Przyszłość – 11 mandatów,
KWW „Czas na Zmiany!” – 3 mandaty,
KW Prawo i Sprawiedliwość – 1 mandat

MOSKWIK Adam
MENCNAROWSKI Adam
KUREK Grzegorz
KŁODA Roman
PARCHAŃSKI Dariusz
ZAWADA Paweł
CYMOREK Grzegorz
DANEL Jarosław
GREŃ Grzegorz
CHWASTEK Karol
GASZCZYK Aneta
GLAJC Krzysztof
ISKRZYCKI Marek
KUBICIUS Tomasz
BRUDNY Bronisław

GMINA GOLESZÓW

Wójt – Sylwia Cieślar

Skład Rady Gminy Goleszów:
KWW Sylwia Cieślar – 12 mandatów
KWW Razem dla Gminy Goleszów – 2 mandaty
KWW Wojciecha Hławiczki – 1 mandat

SIKORA Janusz
MACIEJCZEK Andrzej
DURAJ Elżbieta
HŁAWICZKA Wojciech
LIPOWCZAN Karol
BRUDNY Piotr
TOMICA Edward
POŃC Krzysztof
ŻMIJA Sławomir
SKARK-PIEPRZKA Dorota
KOŻDOŃ Janusz
HANUS Renata
FLORCZYKIEWICZ Ryszard
SAMOSIUK Magdalena
MACURA Karol

GMINA HAŻLACH

Wójt – Grzegorz Sikorski

Skład Rady Gminy Hażlach:
KWW Dla Mieszkańców Gminy Hażlach – 12 mandatów
KWW Razem dla Mieszkańców – 3 mandaty

KUCHTA Barbara
CHRAPEK Sebastian
WITOSZEK Mirosława
KOLONDRA Sławomir
CHWOLEK Anna
HAWEŁKA Sylwia
WAWRZYCZEK Leszek
BUCZKOWSKA Monika
MELCHER Aleksandra
KRZYŻANEK Mariusz
KRUPA Piotr
TRZASKALSKI Piotr
JAROSZ Zdzisław
ZAWADA Klaudiusz
PALAC Katarzyna

GMINA ISTEBNA

Wójt – po drugiej turze: Łucja Michałek

Skład Rady Gminy Istebna:
KWW Wspólne Dobro – 9 mandatów,
KW Prawo i Sprawiedliwość – 6 mandatów

IWANEK Marek 
KUKUCZKA Hubert
KOHUT Michał
ZOWADA Władysław
WOLNY Tadeusz
BOCEK Jan
ŁACEK Kazimierz
JAŁOWICZOR Bartłomiej
JAŁOWICZOR Dominik
BIELESZ Barbara
KUBAS Barbara
LEGIERSKI Stanisław
ZOWADA Ignacy
BYTOW Lucyna

GMINA SKOCZÓW

Burmistrz – Mirosław Sitko

Skład Rady Miejskiej Skoczowa:
KW Prawo i Sprawiedliwość – 9 mandatów,
KWW Bezpartyjni dla Gminy Skoczów – 7 mandatów,
KWW Porozumienie dla Samorządów – 5 mandatów)

DUDA-MICHALAK Joanna
BRODNIEWICZ Maria
IDASIAK Irena
PSZCZÓŁKA Tomasz
ŻAGAN Marek
BARANOWSKI Zdzisław
ROHNKA Mateusz
DEDIO Rajmund
PAPKALA Teresa
MICHALAK Tomasz
SZYNDLER Monika
POMPER Franciszek
BOCEK Lucyna
BIENIEK Maciej
KRUŻOŁEK Jacek
LUDKA Rafał
SZWARC Mirosław
DRÓZD Ryszard
ROMAŃSKA Halina
MALIK Jerzy

GMINA STRUMIEŃ

Burmistrz – Anna Grygierek

Skład Rady Miejskiej Strumienia:
KWW Anny Grygierek – 11 mandatów,
KWW Lilla Salachna-Brzoza – 4 mandaty

GAWRON Adam
STARCZYNOWSKI Paweł
KRUTYŁA Maria
SALACHNA-BRZOZA Lilla
ŚWITAŁA Stanisław
MADZIAR Maria
KOLCZAREK Arkadiusz
RUDOL Józef
GREŃ Czesław
MAZUR Jarosław
BALAS Stanisław
STANIEK Monika
SZAST Jarosław
JAWORSKI Kazimierz
WAWRZYCZEK Bogusław

GMINA ZEBRZYDOWICE

Wójt – Andrzej Kondziołka

Skład Rady Gminy Zebrzydowice:
KWW Gminne Porozumienie Wyborcze – 6 mandatów
KWW Radni dla Gminy Zebrzydowice – 3 mandaty
KWW Eugeniusz Lose – 2 mandaty
KWW Marka Lipki – 2 mandaty
KWW Wspólnota i Sprawiedliwość
Andrzeja Rojka – 1 mandat
KWW Beaty Piątkowskiej – 1 mandat

STANIEK Mirosław
LIPKA Marek
TURSKI Jarosław
SACHA Ireneusz
ŹDZIEBŁO Zbigniew
KUKUCZKA Grzegorz
FRANEK Henryk
LOSE Eugeniusz
ŻYŁA Szymon
SZOSTEK Kalina
PILORZ Janusz
STUŚ-JARZYNA Anna
GRZYBEK Henryk
PIĄTKOWSKA Beata
HANZEL Joanna

MIASTO CIESZYN

Burmistrz – po drugiej turze: Gabriela Staszkiewicz

Skład Rady Miejskiej Cieszyna:
KW Cieszyński Ruch Społeczny – 8 mandatów
KWW Akcja Samorządowa AS – 4 mandaty
KW Prawo i Sprawiedliwość – 4 mandaty
KWW Siła – 3 mandaty
KWW Krzysztofa Heroka – 2 mandaty

MACURA Władysław
SŁUPCZYŃSKI Szymon
BANOT Ewa
KOŁDER Janusz
SIKORA Jan
KLUZ Wiesław
FLUDER-KUDZIA Irena
HEROK Krzysztof
GOLEC Krzysztof
FOLTYN Rafał
KUKUCZKA Krystian
WOWRZECZKA Joanna
PILCH Brygida
WAŁGA Jerzy
RUCKA Agata
FRANEK Renata
MACURA Ryszard
BANOT Czesław
BIELSKI Łukasz
SZLAUER Monika

MIASTO USTROŃ:

Burmistrz – po drugiej turze: Przemysław Korcz

Skład Rady Miejskiej Ustronia:
KWW Projekt Ustroń – 7 mandatów
KWW Wspólnie dla Ustronia
i Artura Kluza – 5 mandatów
KWW Ustroń Tworzymy Razem – 3 mandaty

RYSZAWY Damian
SIWIEC Roman Zenon
SZTEFEK Paweł
KRĘŻELOK Jadwiga
PONIATOWSKI Aleksander
STANIEK Daria
SZUBA Mirosław
ŚLEZIONA Dariusz
JANUS Wincenty
HARATYK Sławomir
PIWOWAR Bożena
ROMAN Piotr
HAZUKA Jolanta
JANIK Marcin

MIASTO WISŁA

Burmistrz – Tomasz Bujok

Skład Rady Miasta Wisła:
KWW „Wiślanie” – 15 mandatów

PINKAS Piotr
SZALBÓT Andrzej
PODŻORSKI Janusz
WÓJCIK Mirosław
SKURZOK Rafał
CIEŚLAR Stanisław
CIEŚLAR Roman
KĘDZIOR Barbara
WANTULOK Sławomir
POLOK Piotr
PILCH Tadeusz
SZALBOT Jan
PILCH Alicja
SZALBÓT Bronisław
PILCH Zdzisław

WYNIKI WYBORÓW DO RADY POWIATU CIESZYŃSKIEGO:

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych:
– KW Prawo i Sprawiedliwość: 12 radnych
– KWW Akcja Samorządowa AS: 1 radny
– KWW Młodzi dla Powiatu Cieszyńskiego: 1 radny
– KWW Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej: 9 radnych
– KWW Porozumienie dla Samorządów: 6 radnych

 

SKŁAD RADY POWIATU CIESZYŃSKIEGO:

1. SIKORA Florian
2. KAWULOK Kazimierz
3. SZCZUREK Mieczysław
4. FICEK Bogdan Wojciech
5. ŁABAJ Danuta Monika
6. MICHNIK Renata
7. KUBICIUS Stanisław
8. SIKORA Jerzy
9. KRÓL Janusz
10. KONIECZNY Grzegorz
11. KREHUT Grażyna
12. ŚLĘK Marcin
13. DZIEDZIC Janusz
14. MENDREK Stanisław
15. HUDZIEC Janusz
16. STANIEK Mirosław
17. MACURA Beata
18. GRZEBIELEC Wojciech
19. ŻAGAN Janina
20. RUCKI Piotr
21. MENDREK Tadeusz
22. KĘDZIERSKI Adam
23. MALINA Stanisław
24. SZARZEC Ireneusz
25. SUCHANEK Anna
26. JUROSZEK Janusz
27. WAŁACH-KACZMARZYK Monika
28. POLOCZEK Jan
29. NOGOWCZYK Jerzy

WYNIKI WYBORÓW DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

REPREZENTANCI OKRĘGU NR 1 W RADZIE SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO:
– KOMOR Klaudiusz Stanisław (Koalicja Obywatelska)
– MOLIN Andrzej Jan (Koalicja Obywatelska)
– CIEŚLAR Magdalena Maria (Koalicja Obywatelska)
– KAWULOK Jan (Prawo i Sprawiedliwość)
– ŻAK Ewa Teresa (Prawo i Sprawiedliwość)
– BACZYŃSKI Stanisław (Prawo i Sprawiedliwość)
– BIEGUN Agnieszka (Prawo i Sprawiedliwość)

PEŁNA LISTA RADNYCH SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO:

1. KOMOR Klaudiusz
2. MOLIN Andrzej
3. CIEŚLAR Magdalena
4. KAWULOK Jan
5. ŻAK Ewa Teresa
6. BACZYŃSKI Stanisław
7. BIEGUN Agnieszka
8. SŁAWEK Tadeusz
9. GRAMATYKA Michał
10. KONIECZNY-SIMELA Dorota
11. CHEŁSTOWSKI Jakub
12. CZARNYNOGA Piotr
13. GAŻA Grzegorz
14. KAŁUŻA Wojciech
15. WOLNIK Grzegorz
16. SIEDLACZEK Henryk
17. WOŚ Michał
18. KONDRACKA Julia
19. ŚWIERKOCKI Jacek
20. GAWĘDA Ewa
21. CABAN Renata
22. GZIK Marek
23. BIEDA Halina
24. EKKERT Lucyna
25. PRZEDPEŁSKI Zbigniew
26. KOWALSKI Bartłomiej
27. KUBICA Józef
28. KOLON Maciej
29. KOSZUTSKA Urszula
30. KOPEL Marek
31. KANDZIORA Rafał
32. NOWAK Alina
33. ISKANIN Dariusz
34. GMITRUK Stanisław
35. SALWIERAK Marta
36. BALT Marek
37. KOCIK Beata
38. BAŃKA Piotr
39. SAŁUGA Wojciech
40. MAZUR Mirosław
41. STACHOWICZ Katarzyna
42. PORC Rafał
43. MATERLA Maria
44. ZARYCHTA-SURÓWKA Małgorzata
45. BACZYŃSKA Jadwiga

- reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here