Zbliża się pierwsza edycja festiwalu Local Secret

0
1285
- reklama -
W najbliższą sobotę, 3 lipca przestrzeń Browaru Zamkowego w Cieszynie zabrzmi magicznymi, różnorodnymi dźwiękami. Stanie się tak za sprawą pierwszej edycji festiwalu Local Secret, w programie którego znajdą się m.in. koncerty, warsztaty artystyczne oraz specjalna strefa dla dzieci.

Podczas sobotniej imprezy zaplanowano koncerty zespołów: 8 lat w Tybecie, Sskjegg, Free Air, Iksy, The Kroach, Rocker Soul oraz Opozycja. Koncerty to jednak nie jedyna atrakcja tego lipcowego dnia, oprócz nich na Browarze Zamkowym Cieszyn pojawią się również warsztaty, w tym warsztaty dla dzieci, którym atrakcji zapewnią wykwalifikowane animatorki, znajdziemy tam także stoiska i wystawy artystów, nie zabraknie oczywiście dobrze zaopatrzonej strefy gastronomicznej.

– Po koncertach wieczór przejmą DJ PaSiak&DJ Johny, którzy nie raz porywali cieszyniaków do tańca. Tym razem dostarczą nam rozrywki na tak zwanym fluorescencyjnym akcie nocnym, gdzie główną atrakcją – poza pobudzającymi do tańca rytmami – będą pomalowane twarze i ciała uczestników imprezy, które pozwolą każdemu rozbłysnąć, dzięki specjalnej lampie UV umieszczonej w strefie aktu nocnego – wyjaśniają organizatorzy festiwalu Lokal Secret.

Aktualności na temat imprezy znajdziecie na profilu oraz wydarzeniu Local Secret w portalu społecznościowym facebook.com. Tam też znajdują się informacje na temat biletów, które stacjonarnie można nabyć m.in. w Gentlemen Barber Shop, DR KONOP, Pizzerii Toscana oraz pracowni Złotnictwo Pieczonka oraz internetowo przez stronę localsecret.pl.

- reklama -