Dwa kółka przez okrągły rok

0
300
- reklama -

Wraz ze zmianami klimatu zmieniamy też własne przyzwyczajenia – coraz częściej zdarza się, że jednośladami możemy się poruszać przez cały rok. Bo choć kalendarzowo mamy już jesień, to jednak wciąż możemy cieszyć się bliższymi czy dalszymi przejażdżkami. I jak podkreślają fani podróży na dwóch kółkach – zawsze jest dobry czas aby zdecydować się na swój wymarzony rower.

Gdyby jednak na nadchodzące miesiące i tygodnie aura przygotowała inny scenariusz niż łagodna jesień i zima, warto pomyśleć o serwisie ulubionego sprzętu, jego konserwacji i przechowywaniu. We wszystkich czynnościach związanym z zarówno z zakupem jak i serwisem roweru pomogą specjaliści ze sklepu rowerowego HALEX w Skoczowie.

To miejsce powstało niemal dwie dekady temu, i od tego czasu jest jednym z ulubionych adresów miłośników dwóch kółek nie tylko ze Ślaska Cieszyńskiego. Sukces firmy tkwi w umiejętnym łączeniu pracy z pasją – aby stać się dobrym doradcą i serwisantem, trzeba naprawdę kochać rowery i wiedzieć o nich wszystko. Tutaj rzeczywiście już od pierwszej wizyty można się przekonać, że jednoślady nie skrywają przed fachowcami ze sklepu HALEX żadnych tajemnic.
Dobrze zaopiekowani poczujemy się już w chwili, gdy po raz pierwszy przekroczymy sklepowy próg, próbując wybrać dla siebie model roweru, który odpowiadałby naszym wymaganiom i potrzebom. Specjaliści zapewniają nie tylko profesjonalne doradztwo podczas najważniejszych decyzji zakupowych, gdy możemy wybierać spośród modeli cenionych marek, jak Romet, Storm, Kands czy Rock Kids, ale również pomogą w innych kluczowych kwestiach, jak np. wybór pomiędzy rowerem miejskim, gravelem czy rowerem trailowym. Co ważne – tutaj odpowiednie modele odnajdą również najmłodsi adepci jazdy, ponieważ w ofercie sklepu znajduje się wiele rowerków dla dzieci. To jeszcze nie wszystko – swój wymarzony model e-bike’a odnajdą tu miłośnicy rowerów elektrycznych, ponieważ ten coraz popularniejszy rodzaj pojazdów jest dostępny w wielu modelach i wariantach.

- reklama -

W sklepie HALEX zaopatrzymy się również we wszystkie niezbędne elementy osprzętu  oraz akcesoria i dodatki, jak kaski, oświetlenie, sakwy, zapięcia, liczniki czy pompki. Możemy wybierać wśród wielu marek,  m.in. Shimano, Nexelo, ProX, Continental, Kenda, CST, Arsenal Sport czy Zefal.

Tutaj klient jest traktowany bardzo indywidualnie, i może liczyć również na wsparcie serwisowe, poczynając od podstawowych regulacji, a kończąc na kapitalnych remontach. Specjaliści serwisują rowery wszystkich marek oraz rodzajów. Tutaj oddamy swój rower na przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, a wszystkie naprawy czy regulacje przebiegną przy użyciu markowych narzędzi oraz podzespołów.

Co ważne – rowery są serwisowane przez cały rok. W sklepie HALEX nasz rower  nie tylko może zostać przygotowany do sezonu, ale również na szereg innych okoliczności, jak np. start w zawodach.

Słowem – sklep rowerowy HALEX jest pomocny na każdym etapie rowerowej przygody.

F.H. HALEX
ul. Rynek 14 (wejście od ul. Garbarskiej)
telefony: 33 852 90 19,
514 026 209,
500 038 966
poniedziałek – piątek godz. 8-17
sobota godz. 8-13
niedziela nieczynne