Smakowite miejsce na mapie Skoczowa

0
438
- reklama -

Od 4 lat prowadzą restaurację w Skoczowie. Zamkowa, bo o niej mowa, poleca się na spotkania rodzinne, ze znajomymi, biznesowe. Nowoczesny wystrój i bogate menu czynią to miejsce atrakcyjnym dla każdego.

Po pierwsze pizza

Na początku była pizzeria. Telepizzeria. Dziś nadal chętnie przygotowują pizzę. W menu do wyboru jest ponad 30 różnych jej wariantów – od klasycznej margharity po wieloskładnikową fantazje. Swój apetyt zaspokoją tu zarówno zwolennicy mięsnych dodatków jak i wegetarianie. Można skomponować własną jak i wybraną z menu poszerzyć o dodatki. Pizza serwowana jest w dwóch rozmiarach – 30 i 40 cm.

Po drugie burgery

Popularnością wśród klientów, szczególnie młodych, cieszą się burgery. W ofercie znajdują się 4 rodzaje – wołowy, z kurczakiem, wołowy w wersji na ostro, a także wege burger na bazie sera camembert. Burgery można zakupić solo bądź w zestawie z frytkami.

- reklama -

Po trzecie makarony

Goście restauracji Zamkowa chętnie zamawiają także makarony. W ofercie jest 11 różnych propozycji – w tym klasyczne spaghetti a’la bolognese czy carbonara, ale także mniej oczywiste połączenia na bazie makaronu penne czy tagliatelle. Szef kuchni chętnie serwuje także lasagne. Można zamówić porcję w wersji małej bądź dużej.

Po czwarte sałatki

Sałatki to propozycja nie tylko dla osób dbających o linię. Bogata w różne składniki sałatka to alternatywa dla klasycznego dania obiadowego. W ofercie Zamkowej jest 8 różnych sałatkowych wariacji, zarówno z mięsem, krewetkami jak i w wersji wege. Do każdej sałatki serwowane są paluszki czosnkowe.

Po piąte pamiętając o najmłodszych

Mile widziane są u nas także dzieci. Doskonale znane są nam ich kulinarne gusty. W specjalnym dziecięcym menu znajdują się nuggetsy z frytkami, frytki, pizza zarówno z szynką jak i mozzarellą. Porcje dopasowane są do pojemności dziecięcych brzuszków.

Po szóste imprezy okolicznościowe

Restauracja poleca się na kameralne spotkania i uroczystości – do 20 osób. Istnieje także możliwość rezerwacji stolika. Nasi Goście chętnie korzystają z bonów podarunkowych – to świetna opcja na prezent i zaproszenie do spotkania.

Po siódme zmieniamy się dla Was

Na ul. Zamkowej funkcjonujemy od 4 lat. Cały czas staramy się czynić to miejsce bardziej dostępnym, przyjaznym dla naszych Gości. Za nami rozbudowa balkonu, wcześniej ulepszyliśmy taras, który dał możliwość przyjmowania naszych gości w sezonie zimowym.
Zmiany dotyczą także menu. Co roku szef kuchni proponuję nowe rozwiązania. Dotyczy to zarówno oferty jedzeniowej jak i oferty drinków i napojów. Wiemy, że nasza zimowa herbatą jest jedną z najlepszych w regionie. Otwarci jesteśmy na różne rozwiązania – wiemy, jak dziś cenny jest czas. Na terenie Skoczowa dowóz odbywa się za darmo. Istnieje możliwość zamówienia telefonicznego z opcją odbioru na miejscu.

RESTAURACJA ZAMKOWA
UL. ZAMKOWA 5
SKOCZÓW
TEL: (33) 8530740